Camping La Mirabelle: uw 5-sterrencamping in Volstroff in de Moselle
Ontdek Camping La Mirabelle, een 5-sterrencamping van Capfun in Volstroff in de Moselle. Gigantisch aquapark met glijbanen, verwarmd binnenbad, speels pierenbad en moderne stacaravans, in het hart van de Moselle-vallei tussen Thionville en Metz, op 30 minuten van Luxembourg in de Grand Est.
Enorm waterpark met waterglijbanen
Verwarmd overdekt zwembad het hele seizoen
Speels pierenbad en kinderruimte
In het hart van de vallei van de Moselle
Aan de poorten van Luxembourg en Allemagne| Gratis wifi | Bar restaurant | Snackbar | Épicerie | ||||
| Verhuur van beddengoed | Verhuur van handdoeken | Verhuur van televisie | Babyset | ||||
| Coffre-fort | Laverie | Elektra-aansluiting | Accessible PMR | ||||
| Huisdieren toegestaan |
De diensten van Camping La Mirabelle voor een verblijf met alle comfort in Moselle
Camping La Mirabelle biedt u een compleet aanbod aan diensten om uw verblijf in Moselle te vereenvoudigen. Vanaf uw aankomst in Volstroff zult u het warme onthaal van het team en de hoogwaardige voorzieningen waarderen, die van deze 5-sterrencamping een toonaangevende gezinsbestemming maken in Lorraine, tussen Thionville, Metz en Luxembourg.
Wat de horeca betreft, geniet u van de bar en het restaurant ter plaatse, ideaal voor gezinsmaaltijden na een dag in het waterpark of het verkennen van de vallei van de Moselle. Een snackbar vervolledigt het aanbod voor een snelle hap tussen twee zwembeurten door, en een kruidenierszaak zorgt ervoor dat u de essentiële producten en specialiteiten van Lorraine kunt aanvullen. Gratis wifi is beschikbaar bij de bar en de receptie, zodat u verbonden blijft tijdens uw vakantie op camping La Mirabelle.
De verhuur van materiaal vergemakkelijkt de organisatie van uw verblijf: katoenen lakens, handdoeken, babyset (kinderstoel, campingbedje, badje), televisieverhuur en kluis. De kampeerplaatsen beschikken over een elektriciteitsaansluiting voor campers, en camping La Mirabelle is toegankelijk voor personen met beperkte mobiliteit, met aangepaste sanitaire voorzieningen en ingerichte paden.
Huisdieren zijn welkom op camping La Mirabelle (35€/week in het laagseizoen, 42€/week in het hoogseizoen), aangelijnd en met een up-to-date vaccinatiebewijs. Gasbarbecues zijn toegestaan op de kampeerplaatsen en er zijn gemeenschappelijke barbecues beschikbaar om ten volle te genieten van de gezellige sfeer van deze camping, genesteld in Lorraine, aan de poorten van Luxembourg en Allemagne.
| als stel | |
| als gezin | |
| met vrienden |
Welkom bij Camping La Mirabelle 5★ in Volstroff, in Moselle
Gelegen in Grand Est, in het departement Moselle, verwelkomt camping La Mirabelle u in Volstroff, Route de Luttange. Deze 5-sterrencamping van Capfun geniet van een bevoorrechte ligging in het hart van de vallei van de Moselle, tussen Thionville en Metz, op 30 min van Luxembourg, aan de poorten van Allemagne (Sarre) en de Pays des Trois Frontières.
Camping La Mirabelle combineert de charme van een uitgestrekt groen domein met vijver met de hoogwaardige voorzieningen van een 5-sterrenaccommodatie: een enorm waterpark met waterglijbanen, een verwarmd overdekt zwembad, moderne stacaravans met terras, kinderclubs en animatie in het hoogseizoen. Een geheel dat gezinnen aanspreekt die op zoek zijn naar een actieve vakantie tussen de cultuur van Lorraine, het UNESCO-erfgoed van Metz, de Europese steden Luxembourg en Sarrebruck, en de natuur van de bossen van Moselle.
Rond camping La Mirabelle bieden Moselle en Lorraine een uitzonderlijke rijkdom: Thionville op 15 min met zijn vlooientoren, Hayange (15 min), Cattenom (20 min), Metz (30 min) met het Centre Pompidou-Metz, de kathedraal Saint-Étienne, de Romeinse overblijfselen, Luxembourg-Ville (30 min), Europese hoofdstad op de UNESCO-werelderfgoedlijst, Sarrebruck (45 min) in Allemagne, Verdun met zijn gedenktekens (1u), Nancy met de Place Stanislas (1u), beide op de UNESCO-werelderfgoedlijst, en niet te vergeten het château de Malbrouck, de forts de Metz en de Ligne Maginot.
| met peuterbad | |
| met verwarmd zwembad | |
| met overdekt zwembad | |
| met waterglijbanen |
Het enorme waterpark van Camping La Mirabelle: waterglijbanen en verwarmd zwemmen in Lorraine
Duik in het immense zwemparadijs van camping La Mirabelle, een waar universum van verkoeling in het hart van de vallei van de Moselle! Het geheel combineert een verwarmd overdekt zwembad, verwarmde buitenzwembaden, waterglijbanen met meerdere banen en een speels pierenbad voor het plezier van het hele gezin, in Moselle tussen Thionville en Metz, aan de poorten van Luxembourg en Allemagne.
De waterglijbanen met meerdere banen van camping La Mirabelle beloven spannende sensaties om samen met het gezin te beleven. Naast elkaar naar beneden glijden, verfrissende bochten, enorme buizen en aankomsten in bewaakte bassins: een echt waterspeeltuin dat tieners en volwassenen midden in Lorraine verrukt. De badmeesters houden continu toezicht, zodat u het hele seizoen zorgeloos kunt zwemmen.
Het verwarmd overdekt zwembad verlengt het zwemplezier bij elk weer in camping La Mirabelle. Ideaal voor het wisselvallige klimaat van Lorraine in het voor- en naseizoen, is het toegankelijk gedurende de hele openingsperiode van de camping, zodat het hele gezin kan genieten van een comfortabele zwembeurt in een licht en gezellig bassin, ongeacht de weersomstandigheden in Moselle.
De kleintjes genieten volop van het speels pierenbad van camping La Mirabelle. Kleine glijbanen, waterspelletjes, paddenstoelen en verfrissende watervallen vormen een wereld die volledig is gewijd aan de allerkleinsten. Een zwembadbar met een schaduwrijk terras vervolledigt het aanbod voor de ouders, die kunnen genieten van een verfrissing terwijl de kinderen veilig spelen, in deze groene omgeving aan de poorten van de Pays des Trois Frontières.
Activiteiten en animatie op Camping La Mirabelle in Volstroff
Op camping La Mirabelle bepaalt de animatie het ritme van het hoogseizoen met het beroemde Fun Dose Capfun-programma: kinderclubs Clapou (4/6 jaar), club Politicator (7/10 jaar) en tienerclub Nobodys (11/17 jaar). Sporttoernooien, geanimeerde avonden, groot gezinsspel, waterontwaking, aquagym, dansintroductie: alles is aanwezig voor een levendige en gezellige vakantie in het hart van de vallei van de Moselle.
Rond camping La Mirabelle is er geen gebrek aan activiteiten. In Moselle ontdekt u Thionville (15 min) met zijn Tour aux puces, zijn vestingmuren en de collegiale kerk Saint-Maximin, het château de Malbrouck in Manderen, de étang du Stock, de forts de la ligne Maginot (ouvrage du Hackenberg, ouvrage du Zeiterholz), en wandelingen of fietstochten langs de Moselle.
Liefhebbers van erfgoed zullen Metz (30 min) waarderen met het Centre Pompidou-Metz, de kathedraal Saint-Étienne met haar glas-in-loodramen van Chagall, de Porte des Allemands en de Romeinse overblijfselen. Luxembourg-Ville (30 min), Europese hoofdstad op de UNESCO-werelderfgoedlijst, bekoort met haar casematten, haar Palais Grand-Ducal en de vallei van de Alzette. Nancy (1u) biedt de art-nouveau Place Stanislas op de UNESCO-werelderfgoedlijst, terwijl Verdun (1u) u meeneemt in de herdenking van de Eerste Wereldoorlog.
Op het gebied van gastronomie en streekproducten proeft u de quiche lorraine, de mirabelles de Lorraine IGP, de tarte aux mirabelles, de pâté lorrain, de bergamote de Nancy, de dragées de Verdun, de baba au rhum van Stanislas, de wijnen AOC Côtes de Toul en Moselle, het bier van lokale microbrouwerijen en de kazen van Lorraine (Carré de l’Est, Géromé).
Praktische informatie:
Adres:
Route de Luttange57940 - Volstroff
Openingsdatum:
Camping La Mirabelle is geopend van april tot 20 september 2026. Dankzij het verwarmde overdekte zwembad kunt u het hele seizoen comfortabel zwemmen, in het hart van de vallei van de Moselle in Lorraine.
Openingstijden receptie:
Hoogseizoen (juli-augustus): receptie geopend 7 dagen per week van 9.00 tot 20.00 uur. Laagseizoen: maandag tot en met zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 19.00 uur, zondag van 9.00 tot 12.00 uur.
Gesproken talen:
- Français
- Anglais
- Allemand
Toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit.
Huisdieren toegestaan (behalve cat. 1 en 2.)
Een aangesloten camping:
Heeft u een vraag over uw verblijf op Camping La Mirabelle? Het team is bereikbaar op 03 82 56 93 40 of per e-mail via mirabelle@capfun.com. De camping bevindt zich Route de Luttange, 57940 Volstroff, in Moselle, tussen Thionville en Metz, op 30 min van Luxembourg.
- Telefoon -
Toon het nummer >03 82 56 93 40
- Adresse -
Route de Luttange
57940 Volstroff
- E-mailadres -
mirabelle@capfun.com
- Kies uw accommodatie -
Tarifs et réservations Camping La Mirabelle
Habana Top Presta 4 pers. - 2 Slaapkamers




2 slaapkamers

4 personen

23 m²
Vanaf
149 €
per week
Sun Top Presta 4/6 pers. - 2 Slaapkamers




2 slaapkamers

6 personen

30 m²
Vanaf
229 €
per week
Resort Top Presta 6/8 pers. - 3 Slaapkamers




3 slaapkamers

8 personen

34 m²
Vanaf
299 €
per week
Super Family Top Presta 8 pers. - 3 Slaapkamers




3 slaapkamers

8 personen

40 m²
Vanaf
349 €
per week
Bereken uw route naar Camping La Mirabelle
Bereken de afstand, reistijd, kosten en CO2-uitstoot vanaf uw vertrekstad.
- Ontdekken -
Meer campings om te ontdekken
Veelgestelde vragen over deze camping
Veelgestelde vragen
Neem contact op met
Camping La Mirabelle
- Telefoon -
Toon het nummer >03 82 56 93 40
- Adresse -
Route de Luttange
57940 Volstroff
- Website -
https://www.capfun.com/camping-france-lorraine-la_mirabelle-FR.html
- GPS -
49.298081 / 6.270549


















